KUAS Infrared Uzak Dalga Isı Panellerinin ‘’R’’ Serileri ile Easy link sayesinde daha kullanışlı ve tasarruflu kullanımı için Uzaktan Kumanda edilebilen Kablosuz Akılı Oda Termostatları geliştirilmiştir. Receiver ve Wi-Fi modüllü ürünlerin birbiri ile iletişimini ve kullanıcıya tek noktadan kontrolü sağlayan akıllı sistemdir. Wi-Fi modüllü infrared panellerde app desteği ile uzaktan erişim ve kontrol sağlanmaktadır. Yaşam alanları ve ticari mekanlarda birden çok panel kullanımında panellerin birbiri ile iletişimini ve programlamasını yapabilen kurulumu ve kontrolü kolay bir akıllı sistemdir.

KABLOSUZ AKILLI ODA TERMOSTATI WI-FI' Lİ SIVA ALTI (EASY LINK)

KUAS TERMOSTAT WI-FI (KTW1), KT1tabanlı kablosuz termostatın yükseltilmiş sürümüdür.

Daha da fazla enerji tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlayan KTW1, Kuas Hybridboard (Darkinfrared+Konveksiyon) ve ISP (Infrared Standart Panel) Modellerinin Easy link uyumlu ”R” serileriyle birlikte çalışmak üzere, özel olarak tasarlanmış bir kontrol sistemi olan ”Wi-Fi” özelliğine sahip, ”KTW1” modelini geliştirdik.

KTW1 modelini, Akıllı Telefonunuzdan App Store ve Google Play Store desteği ile “Smart Life” uygulaması indirerek Aynı anda bir veya birden fazla Panel ısıtıcıyla eşleştirme yapabilir. Gelişmiş özellikleri sayesinde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

KTW1kullanarak Doğalgaz Tesisat kurulumu maliyetinden %70 ‘e varan Tasarruf sağlayabilrsiniz.

KTW1 ile Duvarlarınızı kırmadan, dökmeden Easy link uyumlu ”R” serisi Panel ısıtıcıları kolayca montaj edip, Oda konforunu uzaktan kontrol etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

KTW1 ile Kuas Isıtma Panelleri üzerinde bulunan yerleşik alıcı ( R ) ile iletişimi çok kolay, sadece birkaç dakika içinde kurulumunu yapabilirsiniz.

Yaşam alanları ve ticari mekanlarda birden çok panel kullanımında panellerin birbiri ile iletişimini ve programlamasını yapabilen, kurulumu ve kontrolü kolay bir akıllı sistemdir.

Açık Penece/Kapı algılama; Bu işlev, ani bir sıcaklık düşüşünü otomatik olarak algılar ve ısıtıcının otomatik olarak enerji tasarrufu moduna geçmesini sağlar. Açık pencere algılama,% 4’e kadar enerji tasarrufu sağlayabilir.

Emniyet kilidini devreye alarak çocukların panel ısıtıcı ayarları ile oynamasına engel olabilirsiniz.

Duvara Sıva altı olarak montaj edilir.

Duvarınıza herhangi bir elektrik tesisatı gerektirmez.

Avrupa Birliğinin (AB), teknik mevzuat uyumu çerçevesinde malların serbest dolaşımının tam anlamıyla sağlanması amacıyla ürünlerin teknik yapılarına ilişkin mevzuatı daha basit ve genel hale getirmek için 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamına giren ürünlerin bu direktiflere uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini sağlık, güvenlik ve tüketicinin ve çevrenin korunması gerekliliklerine uygunluğunu gösteren ve Conformité Européenne kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir Birlik işaretidir.

RoHS, elektronik kartlarda veya malzemelerde bazı maddelerin olmamasını şart koşan bir direktiftir.İngilizce kelime olarak Restriction of Hazardous Substances Directive (belirli zararlı maddelerin faaliyetini kısıtlama) baş harflerinden meydana gelmektedir. 27 Ocak 2003 tarihinde Avrupa Konseyi tarafından kabul gören 2002-95-EC numaralı zararlı maddelerin elektronik mamullerde belirli zararlı elementlerin faaliyetini kıstlayan yönergedir.

REACH, Avrupa Birliği’nde kimyasal maddelere ilişkin mevcut bir çok mevzuatı tek bir çatı altında toplayan bir AB Tüzüğüdür. REACH, (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması anlamına gelmektedir.

EMC Testleri, bir cihazın elektromanyetik uyumluluğunun diğer cihazlardan etkilenebilmesi veya diğer cihazları bozabilmesi kapsamında, elektrikli ve elektronik tüm cihazlara uygulanacak gereklilikleri belirlemektedir.

ikon5
Enerji Tasarrufu
ikon4
Doğa Dostu
ikon3
Kolay Kurulum
ikon2
Sağlıklı Isınma
ikon1
Aşırı Isınmaya Karşı Koruma