COMFORTABLE Masa altı panel ısıtıcı, bizi ayaklarımızdan ısıtıp konforlu bir deneyim sunarken masa başına düşen enerji ihtiyacını %90 oranına kadar azaltmaktadır, Açık alanlarda kullanılan ışıklı ısıtıcılar 2000–3000 watt aralığında masa başı maliyet çıkartırken,COMFORTABLE ısıtıcılar masa başına sadece 300 watt enerji ile iş görmektedir. Çalışmaya başladığı andan itibaren çok kısa zamanda yatırım maliyetini amorti edebilmekle birlikte işletmelere maksimum fayda ve tasarruf sağlarlar.

COMFORTABLE (MASA ALTI PANEL ISITICI)

Comfortable,masa altı ısıtma sistemidir, iç mekanlar ve açık alanlarda insanların sağlıklı ve konforlu bir şekilde masa etrafında ayaklarını sıcak tutmak amacı ile kullanılır. Genel alan ısıtıcısı değildir. Isıtması zor ofis, cafe, restauran, masa başı çalışan veya yemek, kahve gibi aktivitelerde bulunan insanları ayaklarından ısıtmak sureti ile konforlu bir zaman ve çalışma ortamı sağlar. Bu Isıtıcı modülleri, ortadan ayaklı, bistro masalarına, dört ayaklı yemek masalarına, ofis çalışma alanlarındaki personel ve yönetici masalarına uyumludur. Birden fazla panel birbirine paralel bağlanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Ürünün videosunu görüntülemek için Youtube kanalımıza gidin.

Avrupa Birliğinin (AB), teknik mevzuat uyumu çerçevesinde malların serbest dolaşımının tam anlamıyla sağlanması amacıyla ürünlerin teknik yapılarına ilişkin mevzuatı daha basit ve genel hale getirmek için 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamına giren ürünlerin bu direktiflere uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini sağlık, güvenlik ve tüketicinin ve çevrenin korunması gerekliliklerine uygunluğunu gösteren ve Conformité Européenne kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir Birlik işaretidir.

RoHS, elektronik kartlarda veya malzemelerde bazı maddelerin olmamasını şart koşan bir direktiftir.İngilizce kelime olarak Restriction of Hazardous Substances Directive (belirli zararlı maddelerin faaliyetini kısıtlama) baş harflerinden meydana gelmektedir. 27 Ocak 2003 tarihinde Avrupa Konseyi tarafından kabul gören 2002-95-EC numaralı zararlı maddelerin elektronik mamullerde belirli zararlı elementlerin faaliyetini kıstlayan yönergedir.

REACH, Avrupa Birliği’nde kimyasal maddelere ilişkin mevcut bir çok mevzuatı tek bir çatı altında toplayan bir AB Tüzüğüdür. REACH, (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması anlamına gelmektedir.

EMC Testleri, bir cihazın elektromanyetik uyumluluğunun diğer cihazlardan etkilenebilmesi veya diğer cihazları bozabilmesi kapsamında, elektrikli ve elektronik tüm cihazlara uygulanacak gereklilikleri belirlemektedir.

ikon5
Enerji Tasarrufu
ikon4
Doğa Dostu
ikon3
Kolay Kurulum
ikon1
Sağlıklı Isınma
ikon2
Aşırı Isınmaya Karşı Koruma