KUAS Teknoloiji Hakkında

Hakkımızda
Kuas Teknolojileri
Kuas Aile’si olarak 2011 yılında başladığımız yolculuğumuzda sektörde Avrupa Lideri olduktan sonra,Kuas olarak Isıtıcılarımızı Türkiye piyasasına sunmanın sevinci ve gururu içindeyiz.

Yenilenebilir enerji alanında tüketicilerine en iyi faydayı ve temiz enerji ile beslenen ısınma sistemlerini en verimli şekilde üretip, tasarrufu ve sağlıklı ısınmayı sunmayı prensip edinen Kuas Teknoloji, güvenirliğini ve standartlarını Avrupa normlarının üzerinde tutarak bu zorlu piyasada yerini en iyi şekilde belirlemiştir.

Güneş gibi ısıtır.Elektrikle çalışan bir sistemdir.Özellikle yaşlılar ve bebekler için çok idealdir.Gözlere kesinlikle zarar vermez.Öncelikle insanları ısıtır. Kas ve sırt ağrısı yapmaz.Işıkla ısıtır, oksijen kullanmadığı için baş ağrısı yapmaz.Maliyeti uygundur ve diğer ısıtma sistemlerine göre büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlar.Isı kontrolü (akıllı termostat) sayesinde, keyfinizi bozmadan ısıtır.Geniş alanları, özellikle de zor ısıtılan yerler için, istenilirse lokal ısıtmalar yapar.Çok soğuk havalarda da ısıtır, havadaki partikülleri yakmaz.Sürekli açılıp kapanan yerler için idealdir, ısının uçup gitmesini önler.Kısa sürede ısıtılması gereken yerler için uygundur.Tavana veya duvara monte edilebilir.Mekan değişikliğinde rahat taşınır.

1.

Kalite

Teknolojik ürünlerin birçok tercih sebebi vardır; Uygun fiyatlı, şık tasarımlı, ergonomik, tasarruflu, kolay kullanımlı, doğa dostu, sağlıklı ve emniyetli olması, birçok neden sayabiliriz. Fakat en önemlileri yüksek fayda, düşük kullanım maliyeti ve uzun süreli kullanım olarak karşımıza çıkar. Kalite standartları gözetilerek bünyeye getirilen ürünün bakım gerektirmeyen dayanıklı yapısı tatminkâr kullanım deneyimi, kaliteli üretimden son kullanıcıya taşımayı hedefleyen kaliteli hizmet anlayışından başlar.

Bu özelliklere sahip bir ürünün oluşumunun da arkasında, son kullanıcı ihtiyaçları ile doğru orantılı inovatif ar-ge çalışması, bu çalışmaları bünyeye getirmek için bolca emek, alın teri, sabır,  işini severek yapan mutlu çalışanlar, çalışanlarına ve çevreye değer veren bir kurum vardır. Bu prensiple çalışmanın insanlık için ve ortak geleceğimiz için en büyük yatırım olduğunu ilke edinerek hareket ediyoruz.

2.

Teknoloji

Geçmişten bugüne İnsanoğlu hep deneyerek (deneme yanılma yöntemi ile) bir şeyler keşfetmek için çaba sarf etmiştir. Teknoloji denildiğinde aklımıza gelenler ihtiyaç ve ilgi alanlarımıza göre değişiklik gösterir. Bilgisayar, telefon, uzay ve belki de bizim için hayatı yaşam alanlarımızda kolaylaştıran diğer teknolojik aletler, Teknoloji, bilimsel bilginin endüstride veya günlük yaşamımızda pratik amaçlar veya uygulamalar için kullanılmasıdır.

3.

İnovasyon

İnovasyonunu gerçekleştirerek dünyaya tanıtımını yaptığımız ve Avrupa da büyük ses getiren ‘’Hybridboard’’ ile başlayan Yenilikçi Teknolojiler kullanılarak yaşam standartların bir üst seviyeye çıkartacak ürünler üretme motivasyonumuz gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak için artarak bu günde devam etmekte.

Yapılan inovatif ürünlerle ısıtma sektörüne ‘’ısıtıcıdan daha fazlası’’ nı sunarak, Avrupa da ki üstün başarımızı ve inovatif ürün yelpazemizi Türkiye’ye taşıyarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

BİZ

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

cansunkuas

Cansun KUAS

ayferarda

Ayfer ARDA

Yurtdışı Satış & Pazarlama
ozankuas

Ozan KUAS

armagan

Armağan YARAT

Mimar
belmacivelek

Belma CİVELEK

Finans
ozandemircigil

Ozan DEMİRCİGİL

Satın Alma
fehmiaydin

Fehmi AYDIN

Bilgi İşlem ve Genel Koordinasyon
mervani

Mervani ATAŞ

Yurtiçi Satış & Pazarlama
havva

Havva ÜLKÜCÜ

Üretim Sorumlusu
gorkemkondal

Görkem KONDAL

Muhasebe