Blog, Furniture

Yeni Teknoloji Dark Infrared

ISP – UZAK DALGA ISI PANELLERİ

ISP panel Isıtıcılar Avrupa’da kabul görmüş, doktor tavsiyesinde Astım, Bronşit ve Alerjik hastalardan, kemik rahatsızlığı çeken yaşlı insanlara kadar önerilen bir ısıtma sistemi olan Infrared teknolojisinin günümüzde geldiği son nokta olarak kullanıcısına hizmet için üretilmektedir.

Sağlık açısından Infraredin bir çok faydasının yanında Kuas Teknoloji’nin inovasyonu ile hazırlanmış panellerin Dünya standartlarının üzerinde bir tasarruf sağladığı, Avrupa Ülkelerinde yakaladığı başarı ile tescillenmiş bu ürünü Türkiye Kullanıcılarına da sunmaktadır. ISP Panelleri Yalıtımı iyi olan binalarda, Hastane, Otel ve özellikle tozumanın çok olduğu toplu yaşam alanında tavsiye edilen en sağlıklı ısınma sistemidir.

 

HYBRIDBOARD ISI PANELLERİ 2’si 1 arada

Hybridboard Isıtıcılar iki teknolojiyi bir arada sunar. Kuas Teknoloji tarafından Dünya’da bir ilk olarak yapılan bu ısıtıcılar; Konveksiyon Teknolojisini ve Dark infrared prensibini birarada sunarak,tasarruflu,sağlıklı,verimli ısınma sağlamaktadır. Bu hibrit teknolojisi ile tasarruflu,sağlık ve güvenli ısınmada bir çığır açan ısıtıcılarımız başta Avrupa üzere Dünya’nın çeşitli ülkelerine ihraç edilmektedir.

 

NEDEN ELEKTRİK?

Birçok Avrupa Birliği ülkesi almış oldukları karar doğrultusunda Enerjide dışa bağımlılığı azaltmak, karbon salınımını düşürmek amaçlı Doğalgaz, Fueloil ve katı yakıtlı ısıtma sistemlerinde kısmi yasaklar ve belirli alanlarda da kısıtlamalar getirmiştir.

 

NEDEN KUAS?

Kuas olarak 2011 yılında başladığımız yolculuğumuzda sektörde Avrupa Lideri olduktan sonra, Isıtıcılarımızı Türkiye piyasasına sunmanın sevinci ve gururu içindeyiz. Yenilenebilir Enerji alanında tüketicilerine en iyi faydayı ve temiz enerji ile beslenen ısınma sistemlerini en verimli şekilde üretip tasarrufu ve sağlıklı ısınmayı fayda olarak sunmayı prensip edinen Kuas, güvenilirliğini ve standartlarını Avrupa normlarının üzerinde tutmaktadır.